Aydağ Hurda Metal Olarak Alım Sağladığımız Hurdalar

Tonajlı Demir Hurdası Alımı

Türkiye genelinde yer alan tüm şehirlerden tonajlı demir hurdalarınızı özel fiyatlardan nakit ödemeyle satın alıyoruz. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Tonajlı Bakır Hurdası Alımı

Türkiye genelinde yer alan tüm şehirlerden tonajlı bakır hurdalarınızı özel fiyatlardan nakit ödemeyle satın alıyoruz. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Tonajlı Sarı Hurdası Alımı

Türkiye genelinde yer alan tüm şehirlerden tonajlı sarı hurdalarınızı özel fiyatlardan nakit ödemeyle satın alıyoruz. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Tonajlı Alüminyum Hurdası Alımı

Türkiye genelinde yer alan tüm şehirlerden tonajlı alüminyum hurdalarınızı özel fiyatlardan nakit ödemeyle satın alıyoruz. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Tonajlı Paslanmaz Hurdası Alımı

Türkiye genelinde yer alan tüm şehirlerden tonajlı paslanmaz hurdalarınızı özel fiyatlardan nakit ödemeyle satın alıyoruz. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Tonajlı Çinko Hurdası Alımı

Türkiye genelinde yer alan tüm şehirlerden tonajlı çinko hurdalarınızı özel fiyatlardan nakit ödemeyle satın alıyoruz. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Aydağ Hurda Metal olarak İstanbul Arnavutköy’de 3 dönümlük arazi üzerinde faaliyetlerini sürdüren firmamız öncelik olarak orta ve düşük tonajlı hurdaları İstanbul genelinden gün içi nakit ödemeyle satın almaktadır. Firmamız şehir dışına ise yüksek tonajlı hurdalarla ilgili teklif gelmesi durumunda hizmet sağlamaktadır. Firmamız Aydın DAĞ tarafından yönetilmekte olup İstanbul Başakşehir İkitelli lokasyonu üzerinde ayrı bir şubesi bulunmaktadır.

Hemen Arayın